top of page
57-hestia-vesta-bakireleri-HFpLdl8oOna-hxc70GgHYbL.webp

Hikayemiz

Çocukluğumuzdan beri yaz tatilimizi geçirdiğimiz Kuşadası'nın Güzelçamlı bölgesinde ev sahiplerinin evlerini tatil amaçlı kiraladığını gözlemledik. Çocukluk yıllarımızda bu tatil evi misafirlerinden gerek yerli gerek yabancı bir çok arkadaşımız oldu. Aldığımız turizm eğitimimiz ve deneyimlerimiz ile birlikte bu arkadaşlarımızın ve diğer tatil evi misafirlerinin taleplerini düşünerek bir yolculuğa çıktık.

 

Ülkemizin ilk turizm başkenti Kuşadası'nda, diğer ülkelerde olduğu gibi tatil evi kiralama ile otel hizmetini birleştirerek "ev otelciliği" adı altında hizmet veren firmalarda çalışma imkanı bulduk. Uzun süre otelcilik ve konaklama sektöründe deneyim kazandık.

Hayallerimizle deneyimlerimizi birleştirerek, 2005 yılında VESTAS VILLAS ateşini yakmaya karar verdik. Markamız, "Vesta'nın Villaları" anlamına gelmektedir. Vesta, Roma mitolojisinde ocak, yuva (ev) ve misafirperverlik tanrıçasıydı. 

 

İlk olarak çocukluğumuzun geçtiği Güzelçamlı bölgesinde değişik konseptlerde "5"(beş) ev ile başlayan hizmet serüvenimiz, 2010 yılından itibaren Bridge Turizm seyahat acentası bünyesinde gelişerek ülkemizin tatil kentlerinde VESTAS VILLAS tatil anlayışını sizlere sunmaya devam etmektedir.

bottom of page